The Class of 2019 was offered $8,897,489 in academic and athletic scholarships!
Universities/Colleges Attending
Spencer James Adderley – St. Petersburg College
Erin Elizabeth Ageeb – University of South Florida
Rebecca Lynn Ageeb – University of North Florida
Renee Wagdee Hasson Agoora – IRSC
Destiny China Anderson – Indian River State College
Jacob Askin – Florida Atlantic University
Hannah Kathryn Barbare – Stetson University
Bryce Liddle Bevins – Robert Morris University
Madison Carolina Bianchi – University of Florida
Brady Alan Blackwell – IRSC
Elijah John Brackett – Military Branch of Service
Dylan Joseph Breslaw – University of Notre Dame
Joseph Tomas Cachaldora – California Tech University
Zachary Stephen Canton – Pine Manor College
Christina Anne Cargill – Stetson/Florida State University
Gabriella Loren Cardosi – Sante Fe College
Grace Mackenzie Carlon – University of Florida
Michael Marvin Cheyne – University of Florida
Caitlyn Elizabeth Comer – Indian River State College
Casey Jo Daigle – Florida State University
Matthew James Crowley – Indian River State College
Madison Alexandria Deprospo – Barry University
Capri Inez DiBattisto – Indian River State College
Michael Francis DiFederico – University of Florida
Julianna Marie Economys – Florida Atlantic University
Sarah Katherine England – Stetson University
Andrew William Evans – Indian River State College
Austin Scott Evans – University of North Florida
Sophia Elizabeth Fedele – Florida State University
Leslie Lorayne Fournier – Saint Thomas University
Derica Nicole Gibson – Indiana Tech University
Courtney Lauren Graben – Indian River State College
Sophia Rose Grusnis – University of Florida
Cynthia Alejandra Guerrero-Pena – Indian River State College
Raul Ernesto Guevara – University of Central Florida
Dylan Patrick Hendrickson – Florida State University
Drew Michael Hicks –Indian River State College
Jacob Thomas Hoeffner – Florida State University
Atlas Herbert Hollman – Southern Methodist University
Thomas Servin Jochem – United States Naval Academy
Emma Kate Johnson – Indian River State College
Joshua Scott Kimmelman – University of Central Florida
Zachary Gerald Kraaz – Sante Fe College
Michael Gerald LaRocca – Rutgers University/Stetson University
Matthew Lloyd Larsen – DME Sports Academy
Maddie Mackenzie Lavial – Indian River State College
Kendall Marc-William Lee – Memorial University of Newfoundland
Austin Charles McCusker – US Military
Trace Thomas McGuire – Roosevelt University
John Mason McIntosh – Montgomery College
Madison Rose Miller – Indian River State College
Ashley Charteen Montoya – Lipscomb University
Jenna Alison Murray – Indian River State College
Emmanuel Joel Kevin Murray – Indian River State College
Abbie Newbern – Piedmont College
Dylan Samuel Nirenberg- University of North Florida
Emily Catherine Noelke – Indian River State College
Rebecca Lee Noelke – Indian River State College
Brandon Joseph O’Brien – College of Central Florida
John Francis O’Leary – University of Notre Dame
Riley William O’Neill – Indian River State College
Thomas Gerald O’Sullivan – Adelphi University
Brandon Charles Pallas – Indian River State College
Cole Thomas Pallas – Indian River State College
Sophia Christine Palmeri – Florida State University
Christopher Charles Pantano – University of Florida
Katherine Anne Pedersen – Florida State University
Colin Evan Pamelee – Indian River State College
Nicole Marie Pierson – University of South Florida
Kylie Elizabeth Platts – Indian River State College
Samantha Rose Priest – Florida State University
Jack Kieran Purcell – Florida State University
Lindsey Ann Richmond – Stetson University
Manuel Joaquin Rodriguez-Moreno – University of South Florida
Zachariah Thomas Rohrbough – Palm Beach Atlantic University
Noah Hunter Romelien – University of Central Florida
Antonio Timothy Rose – Indian River State College
Amanda Michelle Ross – University of Florida
Vilken Jordan Saintfar – Quincy University
John Grant Salerno – University of North Florida
Vondravius Eugene Sands – Undecided
Carl Robert Sciara Jr. – Florida State University
Richelson Roby Severe – Duquesne University
Taylor Melissa Siringo – Indian River State College
Bryson Chayse Stone – Indian River State College
Miguel Angel Torres – Sante Fe State College
Brandon Richard Ulrich – Florida State University
Sergio Aleksander Urrutia – Ave Maria University
Jason Jonathan Villa – Ave Maria University
Theresa Marie Villa – University of Notre Dame
Noah Gabriel Vigilio – Indian River State College
Palmer Ellis Wakeland – Indian River State College
Kelsey Charles Ward – Embry-Riddle Aeronautical University
Hunter Tyler Wegelewski – University of South Florida
Christine Marie Westenhaver – Indian River State College
Samantha White – Southeastern Community College
Devin Joseph Wright – Indian River State College
Saskia Suekanya Wynter – FAMU
Robert Richard Yancy – Indian River State College
Georgeia Zambigadis – Sante Fe State College